REALIZĒTIE PROJEKTI


  • SPORTA UN ATPŪTAS NOMETNE 2016

FOTO IESKATS NOMETNĒ

"Nometne - tā ir laba lieta, it sevišķi, ja to dāvā labi cilvēki. Šķiet, ka vēl neviens jūlijs vasarā nekad nav bijis tāds, kāds tas bija šovasar, sākot ar 25.07 un beidzot ar 31.07. Tās sajūtas, tie piedzīvojumi, tie cilvēki, ko tu nespēsi aizmirst. Skumji bija māt ar roku un teikt "atā", bet toties tas viss piepildīja katram kādu daļiņu no sirsniņas. " Tā par šīs vasaras nometni domā Alīna no Tilžas speciālās internātpamatskolas. 
Arī mēs vēlamies no sirds pateikties visiem, visiem labajiem cilvēkiem, kas savu iespēju robežās palīdzēja gan materiāli, gan finansiāli, lai mēs spētu šo nometni realizēt un iepriecināt bērnu un jauniešu sirdis no Gaujienas un Tilžas speciālajām internātpamatskolām. 
Nedēļas laikā bērni ciemojās stallī "Maijrozes", peldēja baseinā AquaDream, radoši darbojās ar Ellu Pellu, izmēģināja savus spēkus Tarzānā, apskatīja interesantus spēkratus Motormuzejā, spēlēja boulingu Fantasy Park, daudz jauna uzzināja par Rundāles pili un Bauskas pili, interesantus mošķus satika Mini zoo "Dobuļi", vēroja Rīgas panorāmu no kuģīša "Jelgava" klāja, saprātīgu ātrumu izbaudīja kartinga hallē "Ātruma cilts", skatījās filmiņu par "Lielo Draudzīgo milzi" kino Citadele, izbaudīja kolosālu vakara peldi un atpūtu jūras krastā, apskatīja Pūres "Šokolādes muzeju" un izmēģināja roku šokolādes pagatavošanā, ūdens atrakcijas izbaudīja Līvu Akvaparkā, uzspēlēja draudzības futbola spēli, ko tiesāja īsts Futbola Federācijas tiesnesis un pēdu masāžu piedzīvoja Valmieras "Sajūtu parkā". 
Noslēguma ballītē bērni mūs un paši sevi priecēja ar modes skati pašu izdaiļotajos apģērbos. Kā īpašais vakara viesis uzstājās Adris Kivičš. Visu vakaru par bērnu jautrību un muzikālo labsajūtu rūpējās animatores un DJ. Turpinot nometnes tradīciju, tieši pusnaktī visi pulcējāmies ārā, lai naksnīgajās debesīs palaisu baltus, mirgojošus balonus, kam tika uzticēti kvēlākie sapņi.

Par gardām ēdienreizēm visas nedēļas laikā paldies "LIDO" Domina , kā arī par izbraucienu gardajām maltītēm paldies "Mr. Biskvīts", Bauskas "Pils krogs", LIDO Dzirnavas, Pūres Šokolādes muzeja kafejnīcai, Rāmkalni Bistro. Par noslēguma ballītes gardumiem paldies ģimenes restorānam "Hercogs".


  • BOULINGA LĪGAS FINĀLISTI STOKHOLMĀ !!!

22. maijs bija diena, ko tik ļoti gaidīja mūsu lielie čempioni – LBBF 2016. gada Boulinga līgas uzvarētāji no Dauguļu, Gaujienas, Sveķu un Tilžas speciālajām internātskolām. Šajā saulainajā un jaukajā dienā bērniem beidzot bija iespējams līdz galam izjust uzvaras garšu un saņemt ļoti gaidīto galveno spēles balvu – kruīza braucienu uz Stokholmu ar prāmi no Tallink! Pirms kāpšanas uz klāja, gaisā virmojam, bija jūtams patīkams saviļņojums, ko pavadīja satraucoša interese par to, ko sagaidīt no varenā jūras ceļojuma. Kopā šajās 3 dienās mums izdevās sagaidīt pašu labāko, ko tādā ceļojumā vien var piedzīvot – sauli, jautrību, interesantus notikumus un pat krietnu devu veiksmes, jo kāds no mūsu bērniem loterijā laimēja iespēju šādā ceļojumā doties vēl  Paldies visiem, kas palīdzēja notikt šim neaizmirstamajam piedzīvojumam! 

FOTO IESKATS NO STOKHOLMAS


  • BOULINGA LĪGA 2016

Rīkojot boulinga spēles līgas, esam pārliecinājušies par to, cik noderīgi šādus pasākumus ir pieredzēt bāreņiem un bērniem ar īpašām vajadzībām vai kustību traucējumiem, kuri dzīvo nomaļākās Latvijas vietās. Spēles laikā bērni gan nodarbojas ar sportu, gan atpūšas. Šāda pieredze dažādo bērnu ikdienu, kā arī  attīsta jaunas prasmes, rodot veselīgu sacensības garu un vēlmi daudzpusīgāk pilnveidoties. Boulingu var spēlēt plašs bērnu loks, neskatoties uz atsevišķu grupu kustību traucējumiem. Tāpat, tas ķermenim sniedz veselīgu slodzi un palīdz trenēt koordinācijas spējas.

Šogad līgā piedalīJĀS 80 audzēkņi no Tilžas, Sveķu, Gaujienas un Dauguļu speciālajām internātskolām. Sacensības ilga 4 mēnešus, reizi mēnesī tiekoties atpūtas kompleksā „Fantasy Park”. Līgas atklāšana – 2016. gada 25. janvārī, noslēgums – 25. aprīlī, apbalvošana – maijā. Bērniem sacensību dienās nodrošinājām siltas maltītes, kā arī parūpējāmies par dažādiem gardumiem spēles laikā. Uzvarētāji – 8 bērni (2 no katras skolas) – dosies kruīza braucienā uz Stokholmu. Ceļojuma laikā bērniem un pavadošajiem pedagogiem nodrošināsim ēdienreizes un interesantas ekskursijas. 

FOTO IESKATS BOULINGA LĪGAS FINĀLĀ


  • Akcija "Piepildi savu sapni" sadarbībā ar InCredit Group

2015.gada nogalē LBBF piedalījās InCredit Group rīkotajā akcijā "Piepildi savu sapni", palīdzot īstenot sapņu piepildījumu bērniem un ģimenēm no visas Latvijas. Tika iesūtītas ļoti daudz vēstules gan no atsevišķiem bērniem, gan grupām un kolektīviem. Visas rūpīgi tika izlasītas un izvērtētas, lai maksimāli palīdzētu vairākiem bērniņiem īstenot sen sapņoto. LBBF šajā projektā ņēma aktīvu dalību sapnīšu sagādāšanā un nogādāšanā pie mazajiem un lielajiem sapņotājiem. Tas bija miiilzīgs darbs atrast tieši tādu mantiņu vai lietiņu, kāda ir izsapņota, un nu mēs zinām, kā nopūlas Ziemassvētku vecītis ;) Bet galu galā tās priecīgās acis, ko redzējām un labie vārdi, ko dzirdējām un lasījām atsvēra visus pūliņus, un mēs būtu gatavi to darīt atkal, lai tikai Latvijā būtu vēl vairāk piepildītu sapņu!

Mazs foto ieskats piepildītajos sapņos!

Valteru ģimene - SAPŅI PIEPILDĀS - VALGALCIEMS

Paldies mammai Justīnei un tētim Arvim Valteriem par sirsnību un pacietīgu mīlestību pret pieciem maziem mūsu līdzcilvēkiem. Mēs, LATVIJAS BĒRNU BĀREŅU FONDS, InCredit Group, Redlukss 30 esam gandarīti par paveikto. Īpašs paldies arī mūsu atbalstītājam un lieldraugam SIA "Foboss 1" (veikals Lāčuks) par lielisko dāvanu Valteru ģimenes bērniem.Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .