"Nometne - tā ir laba lieta, it sevišķi, ja to dāvā labi cilvēki. Šķiet, ka vēl neviens jūlijs vasarā nekad nav bijis tāds, kāds tas bija šovasar, sākot ar 25.07 un beidzot ar 31.07. Tās sajūtas, tie piedzīvojumi, tie cilvēki, ko tu nespēsi aizmirst. Skumji bija māt ar roku un teikt "atā", bet toties tas viss piepildīja katram kādu daļiņu no sirsniņas. " Tā par šīs vasaras nometni domā Alīna no Tilžas speciālās internātpamatskolas. 

Arī mēs vēlamies no sirds pateikties visiem, visiem labajiem cilvēkiem, kas savu iespēju robežās palīdzēja gan materiāli, gan finansiāli, lai mēs spētu šo nometni realizēt un iepriecināt bērnu un jauniešu sirdis no Gaujienas un Tilžas speciālajām internātpamatskolām. 
Nedēļas laikā bērni ciemojās stallī "Maijrozes", peldēja baseinā AquaDream, radoši darbojās ar Ellu Pellu, izmēģināja savus spēkus Tarzānā, apskatīja interesantus spēkratus Motormuzejā, spēlēja boulingu Fantasy Park, daudz jauna uzzināja par Rundāles pili un Bauskas pili, interesantus mošķus satika Mini zoo "Dobuļi", vēroja Rīgas panorāmu no kuģīša "Jelgava" klāja, saprātīgu ātrumu izbaudīja kartinga hallē "Ātruma cilts", skatījās filmiņu par "Lielo Draudzīgo milzi" kino Citadele, izbaudīja kolosālu vakara peldi un atpūtu jūras krastā, apskatīja Pūres "Šokolādes muzeju" un izmēģināja roku šokolādes pagatavošanā, ūdens atrakcijas izbaudīja Līvu Akvaparkā, uzspēlēja draudzības futbola spēli, ko tiesāja īsts Futbola Federācijas tiesnesis un pēdu masāžu piedzīvoja Valmieras "Sajūtu parkā". 
Noslēguma ballītē bērni mūs un paši sevi priecēja ar modes skati pašu izdaiļotajos apģērbos. Kā īpašais vakara viesis uzstājās Adris Kivičš. Visu vakaru par bērnu jautrību un muzikālo labsajūtu rūpējās animatores un DJ. Turpinot nometnes tradīciju, tieši pusnaktī visi pulcējāmies ārā, lai naksnīgajās debesīs palaisu baltus, mirgojošus balonus, kam tika uzticēti kvēlākie sapņi.

Par gardām ēdienreizēm visas nedēļas laikā paldies "LIDO" Domina , kā arī par izbraucienu gardajām maltītēm paldies "Mr. Biskvīts", Bauskas "Pils krogs", LIDO Dzirnavas, Pūres Šokolādes muzeja kafejnīcai, Rāmkalni Bistro. Par noslēguma ballītes gardumiem paldies ģimenes restorānam "Hercogs".

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .